Siedziba firmy

Namysłówska 3b,
46-100 Kamienna
woj. opolskie
POLSKA

kontakt

mail: biuro@lift-polska.pl
mail: serwis@lift-polska.pl
tel: +48 796 388 026
tel: +48 660 749 541

Serwis

„Pierwszą maszynę sprzedają nasi sprzedawcy, a każdą kolejną nasi serwisanci” – Ludger Klaas

Żywotność maszyn marki Klaas jest już niemal legendarna. Tą niezwykle dobrą reputację producent ten zawdzięcza nie tylko starannemu wykonawstwu w oparciu o najwyższej, jakości dostępne materiały i podzespoły, ale również ogromnemu naciskowi, jaki firma ta kładzie na jakość usług serwisowych swoich maszyn. 

Od 11 lat działający dziś w ramach Lift-Polska Sp. z o.o. producencki serwis Klaas w Polsce dba o utrzymanie stanu technicznego żurawi i wind swojej produkcji. Jako jedyni jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ciągły i nieograniczony dostęp do oryginalnych części i podzespołów Klaas, jak również dostarczyć usługi serwisowo-naprawcze wykonane zgodnie z zaleceniami tego producenta.

W naszej ofercie serwisowej znajdą Państwo:

1
Naprawy gwarancyjne
2
Naprawy pogwarancyjne
3
Naprawy powypadkowe
4
Przegląd specjalny
5
Przegląd konserwacyjny
6
Przegląd okresowy
7
Diagnostyka
8
Badania odbiorcze UDT

Serwis mobilny

Maszyny KLAAS to maszyny które znajdują się w parkach maszynowych najlepszych firm w Europie. Oznacza to, że są one eksploatowane praktycznie bez przerwy i w razie ich awarii właściciele oczekują pomocy od ręki. Dlatego celem optymalizacji czasu reakcji serwisu oferujemy profesjonalny serwis mobilny, który dojedzie do Państwa i przeprowadzi usługę przeglądu lub naprawi Państwa maszyny w umówionym przez nas miejscu.

Wykwalifikowany zespół mechaników

Aby móc szybko, sprawnie, prawidłowo zdiagnozować i naprawić maszyny KLAAS niezbędne jest wieloletnie doświadczenie pracy na tych maszynach oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji na cyklicznych szkoleniach organizowanych KLAAS. Mając tego pełną świadomość jako Lift-Polska Sp. z o.o. stawiamy na wieloletnią harmonijną współpracę z naszymi pracownikami dzięki temu zagregowaliśmy w naszym zespole odpowiednią ilość talentu i doświadczenia, aby móc samodzielnie usuwać nawet najrzadsze usterki i dostarczać Państwu usługi serwisu i naprawy na najwyższym możliwym poziomie.

Zdalna pomoc

Jak każdy współczesny nowoczesny sprzęt, maszyny KLAAS również oparte są coraz bardziej o rozbudowane układy sterowania, których rolą jest zapewnienie płynnej i bezpiecznej pracy maszyny. Dlatego też często pozorne usterki maszyny, które otrzymuje operator to info. zwrotna o nieprawidłowym zakresie parametrów pracy któregoś z czujników np. popularna utrata ciśnienia na podporze w skutek osuwania sie podłoża pod podporą. Dlatego też LIft-Polska Sp. z o. o. w ramach prowadzonego przez siebie serwisu zapewniamy swoim klientom zdalną pomoc, która oparta jest na wspólnej diagnostyce komunikatu oraz w zależności od typu problemu przekazania zaleceń operatorowi które natychmiast przywrócą sprzęt do pełnej użyteczności lub wdrożeniu zaleceń naprawczych.

Elastyczny Terminarz

Wierzymy, że sprzedawane przez maszyny mają dla naszych Klientów duże znaczenia, a Ci zawsze mają napięte terminarze realizacji. Dlatego też w miarę możliwości staramy się wykazywać maksymalną jaka to możliwe elastycznością w ustalaniu terminów serwisowych tak, aby zminimalizować okres wyłączenia z ruchu na niezbędne przeglądy czy serwisy maszyn naszych klientów.

Ocena stanu technicznego

Maszyny KLAAS a zwłaszcza dźwigi i podnośniki koszowe podlegają pod bardzo rygorystyczne dopuszczenie do pracy wydawane decyzją UDT. Jako specjaliści z zakresu maszyn KLAAS nasi mechanicy potrafią niemalże natychmiast rozpoznać, która maszyna uzyska dopuszczenie a do której inspektorzy będą mieli zastrzeżenia. Z tego właśnie względu oferowana przez nas usługa badania odbiorczego UDT cieszy się tak dużą popularnością ściągając do naszej siedziby maszyny z nawet najbardziej odległych zakątków Polski.

Części zamienne

Uważamy, że prawidłowa naprawa to tylko taka, która przywraca pełną funkcjonalność maszyny lub jego podzespołu zbliżoną do funkcjonalności fabrycznie nowej. W celu dokonania takiej naprawy konieczny jest stały dostęp do części zamiennych. Jako jednyni na rynku Polskim jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że niezależnie z jakim modelem maszyny KLAAS będziemy mieli do czynienia zawsze będziemy w stanie uzyskać dla niej oryginalne producenckie części i podzespoły KLAAS.

ZAPYTAJ SERWISU

Chcesz skontaktować się z naszym autoryzowanym serwisem? 

Zapraszamy do skorzystania z dostępnego poniżej formularza.

Zespół Lift-Polska Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem zwrotnie w najkrótszym możliwym terminie.