Kategorie
WINDY MEBLOWE

Szyny wind meblowych Klaas

Windy dekarskie Klaas charakteryzowane są przez bardzo wytrzymałe szyny, które unoszone są przez za pomocą siłownika o wzmocnionych przed pękaniem ścianach cylindra. Powyższa kombinacja zapewnia windom Klaas dużą wytrzymałość na działanie sił skręcających i zapewnia ich doskonałą stabilność. Szyny wind Klaas są wyposażone w hamulec hydrauliczny, co oznacza, że pakiet szyn może zostać zatrzymany w dowolnej pozycji.

Systemy zabezpieczeń umieszczone na wyciągarce szyn i sań dbają o ciągłe napięcie lin i zabezpieczają je przed luźnym zwisaniem, co mogłoby prowadzić do ich potencjalnego uszkodzenia w wyniku przecięcia ruchomymi elementami windy. Precyzyja wykonania Made-in-Germany zapewnia, że systemy te nie wymagają dodatkowego smarowania i dodatkowej konserwacji.

Dolne przedłużenie szyn, które jest w stanie oprzeć się o podłoże ma za cel dodatkową stabilizacją windy eliminując konieczność dodatkowego podpierania np. deskami czy paletami oraz możliwość uzyskania nizszego poziomu załadunkowego skrzyni jak również